Counter Strike: Global Offensive Dünya Üzerinde En İyi 3 Oyuncu

0
136
views

Counter Strike: Global Offensive dünya üzerinde oldukça fazla oynanan ve takipçisi olan bir online oyun.

Counter Strike: Global Offensive oyununun yapımcısı Valve. Valve her sene dünya çapında turnuvalar düzenliyor ve en yetenekli oyuncular bu turnuvalarda boy gösteriyor. Bu yazımızda Counter Strike: Global Offensive oyununu oynayan en iyi 3 kullanıcıyı sizlere sunmak istiyoruz. Elbette daha nice oyuncular var…

  • Marcelo “coldzera” David

SK Games takımında yer alan Brezilya’lı oyuncu takımı için en önemli isimlerden. AWP silahını oldukça etkili kullanıyor. Maçlarını Youtube üzerinden izleyebilirsiniz.

  • Adil “ScreaM” Benrlitom

ScreaM, EnVyUs takımı için oynayan Belçika’lı bir oyuncu.Takımında Rifler konumunda. Ayrıca l AK-47 ve M4 silahlarını oldukça etkili kullanan  bir oyuncu..Sadece Desert Eagle ile dahil harikalar yapıp hiç beklenmedik yerlerde takımına sayılar kazandırabiliyor.

  • Nikola “NiKo” Kovac      

Bosna Hersekli NiKo. FaZe Clan takımı için oynamakta.  Takımdaki rolü çoğunlukla Rifler olsa da AWP ile de oyunları mevcut. Lurker pozisyonu için de oynayarak, takımdan ayrı olarak gidip rakipleri düşürüyor. Yaşı henüz genç olmasına rağmen oldukça tecrübeli bir oyuncu olduğunu söylemek gerek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.