Kadınlara Nasıl İltifat Edilir? İltifat Etme Yöntemleri

0
226
views

Kadınlar tamamen iltifat ile beslenir. Bu da demektir ki bol bol iltifat etmelisiniz. Peki nasıl iltifat edilir? İltifat nedir? İltifat etmenin yararları nedir? İltifat etmenin zararları nedir? Gelin hepsinden bahsedelim az az.

Kadınları etkileyen İltifatlar nedir? Çok yakında o da burada…

İlk kural Teşekkür etmek. Sürekli olarak teşekkür edin. Ancak dozajı kaçırmanız farklı sonuçlara neden olabilir. Teşekkür etmek her zaman kadınları cezbetmiştir. Onsuz bazı şeyleri yapamayacağınızı söylemek hoşuna gidecektir.

Kadınlara Benzersiz olduğunu hatırlatın

Kadınlar herkesten farklı olmak isterler. Bu yüzden onlara farklı olduklarını hissettirmeniz gerekebilir. Arada boyun eğmek kötü sonuçları engeller. Ona özgüven katarsınız. Kadını iyi hissettirecektir. Tam tersi sizide.

Kadınlardan tavsiye almak zorundasınız
Her işi kendiniz yapamasınız, yapmayın. Kadınlara nasıl iltifat edilir ve iltifar etmek dediğimize göre iltifattan önce onlardan da fikir almalısınız. Fikir sormanızı sizden önce kadınlar bekleyecektir.

Her kadın benzersizdir imajı

Evet her kadın benzersizdir, aynı zamanda erkekler benzersiz midir? Derseniz tabikide ama konumuz kadınlar olduğu için kadınlara bunu hissettirin.

Bol bol eğlenin, için olmadı gezin ama eğlenin….
Her kadın eşşiz olmak ister, çiçek olmak ister, eğlenmek ister ve en sonda güçlü bir erkek ister…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.