Sperm Yutmanın Yararları ve Zararları Nedir?

0
195
views

Sperm ve faydaları hakkında binlerce yazı bulmanız mümkün. Bu da onlardan bir tanesi. Sperm yutmak ne kadar yararlı yada ne kadar zararlı biraz bahsedeceğiz sadece.

NOT: Burada yazanlar asla kesinlik ifade etmemektedir. Tüm sorumluluk kullanıcıya ait. Bu yazıda sadece yaşantılardan ve geçmişte kullanılan yöntemlerden bahsedilecektir.

Sperm kadın için ne kadar yararlı? Aslında spermin kadın için görülen bir zararlı yoktur. Hatta cilde yararlı olduğuna dair bir çok söylenti de mevcut. Yani sperm kadın vücuduna yararlıdır.

Sperm elde etme yolları

Oral seks bir kişinin cinsel organlarıyla diğer kişinin ağzı arasındaki temasla olan ilişkidir. Ağzın ve cinsel organların hassas erojen bölgeler olması ve birbirlerine verdikleri uyarının ve zevkin yoğun olması bu buluşmayı kaçınılmaz yapmaktadır. Erkeklerin tamamına yakını penislerinin emilmesinden ve bu şekilde boşalmaktan hoşlanır. Kadınlarda aynı şekilde cinsel organlarının öpülmesi, yalanması, emilmesinden büyük zevk alır.
Kadında veya erkekte bulaşıcı hastalık varsa oral seks tavsiye edilmez. Oral seks aynı zamanda erkeğin kadın cinsel organlarını yalaması ve emmesi anlamında kullanılır. Kadının özellikle klitorisi öpmeye, yalamaya ve emmeye aşırı derecede duyarlıdır.
Oral seks gebeliğe neden olmaz. Kadın isterse erkeğin spermlerini yutabilir, erkekler bundan inanılmaz psikolojik haz duyar. Sperm yutmakla hamile kalınmaz. Kadınların bir kısmı partnerlerini bu şekilde uyarmaktan ve boşaltmaktan hoşlanır. Kadın, partnerini bu şekilde boşaltabilir veya yeterli uyarı sağladıktan sonra cinsel ilişkinin başka biçimlerine, pozisyonlarına geçebilirler.

demişler….

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here