Tracy Mcgrady 35 Saniyede Efsane 13 Sayı

0
105
views
OAKLAND, CA - 2000: Tracy McGrady of the Toronto Raptors competes in the Slam Dunk competition at the Oakland Arena on February 2000 in Oakland, California. NOTE TO USER: User expressly acknowledges and agrees that, by downloading and or using this photograph, User is consenting to the terms and conditions of the Getty Images License Agreement. Mandatory copyright notice: Copyright NBAE 2000 (Photo by Garrett Ellwood/NBAE via Getty Images)

35 saniyede neler olabilir ? Bir çok şey olabilir ama bahsetmek istediğim konu basketbol ile ilgili. 35 Saniyede kaç sayı atabilirsiniz ? Elbette çok sayı atılabilir ancak maçın son saniyelerindeyseniz ve sadece 35 saniyeniz kalmış ise kaç sayı atabilirsiniz?

Tarihlerden 9 Aralık 2004, Seyircilerden bir çoğu yenildiği için sahneyi terk etti. Ancak terketmeyenler tarihi ana tanıklık etti. Tracy McGrad o gün 35 saniyede tamı tamına 13 sayı attı ve takımını omuzladı o gün maçı Houston Rockets’a kazandı. Basketbolseverlerin aklında bu an tracy mcgrady 35 saniyede 13 sayı olarak kalsa da yabancılar için bir tracy mcgrady 13 points in 35 seconds. Mcgrady clerenda mcgrady.

Tracy McGrady Hayatı için tıklayın

Tracy Mcgrady 35 Saniyede 13 Sayı Türkçe Altyazılı İzle

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.